You are here: Domov
Move to: Psychofonetika EFT (Tapping) Release technika Blog
Common: Môj profil Individuálna terapia Akcie Refrencie Boli sme Kontakt Spolupracujúci terapeuti

Search for:

Môj profil


Srdečne Vás zdravím!

O mojom poslaní, tak ako ho cítim, ste mali možnosť dozvedieť sa na úvodnej stránke. Na tomto priestore Vám chcem dať možnosť trochu ma spoznať, virtuálne si ma "ovoňať", teda urobiť si predstavu, kto som a či Vám môžem niečo ponúknuť.

Odjakživa som sa zaujímala o ľudské prežívanie. Mám skončené štúdium psychológie a v začiatkoch som pracovala s ľuďmi závislými na drogách a alkohole. Neskôr som sa špecializovala v oblasti ľudských zdrojov prevažne v IT spoločnostiach, s manažérskymi skúsenosťami. Popri tom sa však už niekoľko rokov venujem osobnému a duchovnému rozvoju.

Pracujem na rozhraní psychológie a niektorých "alternatívnych" disciplín, aj keď tie sú podľa môjho presvedčenia len pokračovaním mnohých psychoterapeutických smerov.

Ak sa rozhodnete vybrať na objavnú cestu vašej duše, rada Vás budem sprevádzať.

Michaela Sosenková


Absolvované terapeutické kurzy:


Aktuálne vo výcviku
:
Škola empatie a psychofonetika - procesy seba-vedenia, seba-liečenia a osobnostnej transformácie v zmysle psychofonetického prístupu k človeku - 4ročný (Yehuda Tagar)

Mimo to som absolvovala rôzne kurzy ako Terapia tancom, Posvätná geometria, Reiki, Shamballa, Deeksha, Kurz hojnosti, kineziológia, SRT a RUŠ.

Go to: Individuálna terapia