EFT

Kurz Shamballa

kurz SHAMBALLA 1024


Shamballa obsahuje štyri stupne. Nie sú tu žiadne podmienky pre zasvätenie, alebo pre učenie tejto metódy - okrem otvoreného ducha.

Systém obsahuje 1024 symbolov, ktoré sú rozdelené do štyroch stupňov po 256 symboloch a sú predávané telepaticky.

Prvé dva stupne sa zasväcujú spoločne a obsahujú 512 symbolov. Štvrtý stupeň je stupňom majstrovským. Niektorí liečitelia, ktorí majú zvláštnu úlohu, môžu dostať ešte ďalších 512 zvieracích symbolov.

Zasvätenie môže prebiehať osobne alebo na diaľku. V kvalite zasvätenia rozdiel nie je, pri osobnom zasvätení je však možnosť hlbšieho prediskutovania a zodpovedania vašich otázok.

 

SHAMBALLA 1024 - 1.-2. stupeň


Zasvätenie do energie Shamballa predstavuje zasvätenie do najvyššej energie svetla. Má silný liečivý charakter a podporuje pozitívne zmeny vo Vašom živote. Pomôže vám začať slobodne napĺňať svoj potenciál, nasledovať svoje poslanie, ktoré máte. Odporúčam predovšetkým tým, ktorí na sebe už dlhšie pracujú.
Prvé dva stupne sa zasväcujú spoločne a obsahujú 512 symbolov. Zasväteniu predchádzajú prípravné cvičenia a meditácie. Obdržíte informácie o tejto energii a ako ju používať.
Ste srdečne vítaní.

Konrétne termíny kurzov a podmienky nájdete TU

 

SHAMBALLA 1024 - 3. stupeň


Zasvätenie do vyšších úrovní Shambally. V každom stupni obdržíte ďalších 256 symbolov (Prípadne viac - toľko, koľko Vám Vaše vibrácie umožnia). Či ste pripravení na zasvätenie do vyššieho stupňa - to Vám povie vaša intuícia, plne sa na ňu spoľahnite.
Ste srdečne vítaní.