EFT

Transformácia prostredníctvom fialového plamena

Transformácia prostredníctvom fialového plamena


autor: Liečenie duše, 8. októbra 2011 o 15:23

Pri liečení pomocou fialového plameňa sa transformujú všetky bloky, potlačené emócie a negatívne či nízke energie na všetkých úrovniach na harmonickú energiu. V dôsledku toho sa zvyšujú osobné vibrácie, zlepší sa zdravotný i psychický stav.

Fialový plameň vás čistí na všetkých úrovniach a vo všetkých životoch. Liečenie prebieha rýchlejšie a oveľa účinnejšie, keď sú transformované nielen dôsledky, ale aj ich pôvod vrátane ich paralel. Fialový plameň čistí karmu (osobnú, rodinnú aj karmu celej planéty). Prežiari a ošetrí celé vaše bytie.

Predstavte si uprostred miestnosti fialový plameň. Môžete si predstaviť, ako so seba snímate všetko, čo už nepotrebujete a dávate to tomuto plameňu. Alebo sa sami postavte do tohto plameňa a nechajte sa ním očistiť. Môžete si pritom povedať: "Prosím o očistu na všetkých úrovniach. Vzdávam sa strachu, hnevu, pýchy, bolesti, odsúdenia, poníženia a sebeklamu. Prijímam a odovzdávam všetko nepotrebné a nadbytočné, všetko čo mi už nepatrí, tomuto plameňu a vychádzam z neho čistý, taký aký som. Ďakujem." A zostaňte v tomto plameni až kým nebudete cítiť čistú esenciu samého seba a čistú lásku.

Prajem Vám nádherný zážitok.