EFT

Preco nefunguje Zakon pritazlivosti ...

Preco nefunguje Zakon pritazlivostii ...


... podľa našich predstáv?

Prečo stále zažívame niečo, čo nechceme?

V posledných rokoch tu máme boom amerických odborníkov, ktorí nám hovoria, že stačí pozitívne myslieť, predstaviť si, že všetko čo chceme už máme a šťastie a úspech príde. Všetci sme nakúpili knihy ako Tajomstvo, namotivovali sa, vyskúšali cvičenia a očakávali výsledky. Výsledky sú však rozpačité.

Takže späť k našej otázke: Prečo nefunguje Zákon príťažlivosti? On samozrejme funguje. My si stále priťahujeme k sebe to, v čo veríme. To, čo dostávame a aký život máme, je naozaj našim zrkadlom. Čo títo autori nespracovali je to, že programovanie nášho podvedomia je účinné len vtedy, keď to čo nahrávame, nie je v rozpore s tým, čo tam už máme. A máme tam toho veľa.

Celé naše detstvo sme naberali programy o tom, ako funguje svet, akí sme my, akí sú tí ostatní. Ak veríme, že život je boj, máme byť skromní, takéto nešikovné dievča si nikto nevezme, peniaze majú len špekulanti, na mužov sa nedá spoľahnúť, pozornosť dostanem, len keď som chorý ... náš život potom vyzerá presne podľa takéhoto scenára. Nie veľmi utešené, však? A skúste si na to vizualizovať hojnosť vo vašom živote. Dá vám to riadne zabrať, to mi verte.

Podvedomie má ďaleko väčšiu silu, než naše vedomie. Nebojte sa však, je z toho cesta von. Jednoducho to treba vyčistiť. Je veľa spôsobov, takže si nájdite ten, ktorý bude vyhovovať vám. Ja mám vyskúšané práve EFT a Ho´oponopono, oba s veľmi dobrým výsledkom. Takisto však môžete použiť RUŠ, SRT, kineziológiu, či niečo iné.

Keď si bloky a programy vyčistíte, môžete si veselo programovať všetky vaše priania. Bude to fungovať :)

 
>